Книги — чудовий спосіб відволіктися від буденності, відкинути всі думки й поринути в інший світ. Адже що може бути краще, ніж загорнутися в теплий плед, заварити запашний чай і провести вечір читаючи книгу. Небанальні та інтересні книжки, які швидко читаються, але залишають довгий післясмак — ідеальний варіант для такого випадку. Це може бути художня література, історія, філософія чи книга категорії нон-фікшн — залежить від уподобань читача. Ми зробили добірку з різних жанрів, щоб кожен міг знайти цікаві книги на вечір.цікаві книги на вечір

Художні книги на вечір, які запам’ятаються надовго

До вашої уваги — рейтинг з 5 художніх книг, невеликих за обсягом. Читаються запропоновані книги на одному диханні, мають неординарний зміст і яскраво відкривають багатогранність людської особистості, її сильні й слабкі сторони, потреби та бажання. 

  1. Щасливі люди читають книжки і п'ють каву”, Аньєс Мартен-Люган. Історія про те, як втративши все, навчитись жити далі. Життя сучасної молодої жінки розділилося на “до” та “після“. Чи зможе вона все забути та знову почати жити, кохати й вірити у краще? Автор надзвичайно точно передає складні характери героїв, змушуючи читача пропускати через себе їх життя. 

  2. Читець у ранковому експресі”, Жан-Поль Дід'єлоран. Нетривіальна історія про добро і кохання, пошук незвичайного у звичайних речах, про звичайних людей з незвичним поглядом на життя. Головний герой однаково проживає день за днем, поки одного разу не знаходить флешку з електронним щоденником молодої жінки. З того дня його життя змінюється назавжди.

  3. Татуювальник Аушвіцу”, Гізер Морріс. Книга переносить нас у часи другої світової війни, в один з найбільших концтаборів — Аушвіц. Заснована на реальних подіях, історія великого кохання, що пройшло тяжкі випробування. 

  4. “Вивітрювання”, Артем Чапай. Автор розповідає про життя звичайного подружжя в умовах апокаліпсиса. Чи змінюються люди в екстремальних умовах? Що штовхає людство робити саме так, а не інакше? Чому вивітрюється людство та людяність? Твір сучасної Української літератури, який нікого не залишить байдужим. 

  5. Заручники душі”, Жанна Бенамер. Військовий репортер-фотограф, що повернувся з полону намагається повернутись до нормального життя. Допомогти йому намагаються двоє вірних друзів. Історія про те, що досягнути істинної свободи можна лише осягнувши потаємне в самому собі.

Представлені книги цікаві, читати їх дуже легко, а враження від прочитаного надовго залишаться в пам’яті.

Цікаві книги на вечір з категорії саморозвиток

цікаві книги читати українськоюЗахопливими можуть бути не тільки художні книги! Якщо ви задумувались, які книги почитати ввечері для самовдосконалення, то ось мотивуюча добірка, що може змінити ваше життя на краще:

  1. Як хотіти й отримати все (але це не точно)”, Т. Лукинюк, Л. Колб. Книга про пошук балансу, розставлення пріоритетів, складнощі вибору. Містить багато корисних практичних порад від Т. Лукинюк, колишньої гендиректорки Red Bull. Буде корисною для кожного, хто хоче побудувати кар’єру та мати успіх. 

  2. “Вміти все: чому універсальність перемагає спеціалізацію”, Д. Епштейн. Автор порушує багато проблемних питань щодо системи освіти, застарілих стереотипів, складнощів з кар’єрним ростом. Універсальність і гнучкість — це те, що потрібно для успіху, саме такий висновок робить Епштейн після досліджень успішної кар’єри видатних людей. 

  3. Відредаговане життя”, А. Ньютон. Автор відкриває читачам новий погляд на самоорганізацію. Кожен розділ має чіткі та зрозумілі рекомендації, які легко виконати. Книга має дещо інший підхід, який полягає у правильних пріоритетах, піклуванні про себе й у комфортному житті.  

  4. Mindfuck”, Бок Петра. Книга про те, як позбутися психологічних бар’єрів у своїй голові та повірити у свої сили. Автор показує, як застаріле мислення і страхи заважають жити на повну і використовувати свій потенціал, а також прописує чіткі кроки до переосмислення і конструктивного життя.

  5. Людей — любити, речі — використовувати. Іншої ради нема”, Д. Мільбьорн, Р. Нікодемус. Книга про мистецтво мінімалізму без видалення себе із сучасного світу. Якщо ви полюбляєте збирати речі та емоції, ховаєтесь за ними від помилок, страхів та невпевненості — ця книга вам допоможе. Автори закликають до життя в достатку, а не в надлишку, дають практичні поради щодо ментального та матеріального очищення, відкривають шлях до всеохопної любові до людства і власного “Я”. 

Ці книги отримали високі оцінки читачів та були надруковані великими тиражами, тож точно мають право стати доповненням до вашої бібліотеки.

Цікаві книги читати українською можна у Sens

Читати цікаву книгу ввечері — приємно і корисно, проте багато хто вважає, що ціна на друковану літературу досить висока. Замовити її дешево можна у книгарні-кав’ярні Сенс. Купити недорого книги в інтернет-магазині можливо з доставкою у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України. Вартість доставки оцінюється згідно з тарифами компанії-перевізника.