Один з актуальних трендів сьогодення – піклування про своє здоров’я. Його невіддільною складовою є правильне харчування, від якого значною мірою залежить гарне самопочуття. Є така приказка – «Людина – це те, що вона їсть». Що у такому разі вживати у їжу, а від чого краще утриматися? Це та багато іншого можна дізнатися, якщо купити книги про правильне харчування в нашому інтернет-магазині. Про найпопулярніші з них поговоримо далі.

Раціональне харчування для дітей та дорослихРаціональне харчування для дітей та дорослих

Якщо розглянути все розмаїття літератури на тему здоров’я та їжі, то левову частку займають книги про здорове харчування. Автори в них не тільки описують необхідність та доцільність вживання здорових продуктів, а й наводять різноманітні рецепти корисних страв і напоїв. Внаслідок цього вони ще раз підкреслюють, що корисна здорова їжа може бути дуже смачною.

У більшості випадків книги правильного харчування дають наступні поради:

 • вживання води у розрахунку 30 мл на 1 кг ваги (напоєм має бути саме вода, а не кава, чай, сік);
 • щоденна фізична активність, зокрема активна ходьба (в середньому людина має зробити на добу не менше 10 000 кроків, що відповідає 7,5 кілометрів);
 • включення у раціон значної кількості овочів з високим вмістом клітковини, яка бере участь у продукуванні клітин;
 • споживання фруктів не пізніше 16-ої години (якщо це робити пізніше, то фруктоза не встигне переваритися та трансформується у зайву вагу);
 • проведення днів очищення від шлаків (дієтологи радять робити цей захід один раз на два тижні).

Кожен обирає самостійно, якого способу життя та харчування дотримуватися. Щоб зробити вірний вибір потрібні найкращі книги про здорове харчування, в яких зібрана необхідна інформація для розуміння теми.

Книги про здорове харчування – що варто почитати

Що ми їмоТим, хто прагне дотримуватися здорового способу життя, варто звернути увагу на наступні видання:

 1. Виховання харчування. Наталія Самойленко. Анна Бєлокоз. Ця книга про правильне харчування українською мовою навчить раціонально складати режим вживання їжі та напоїв для дитини. Можна не тільки читати та здобувати нову інформацію, але й застосовувати одержану інформацію на практиці. Підказки, поради, рецепти, корисні таблиці дозволять скласти оптимальний графік харчування для дитини з урахуванням рівня її фізичної активності.
 2. Їжа для ментального здоров’я. Ума Найду. У цьому виданні представлено список страв, які запобігають розвитку психічних розладів. Автор доносить до читача думку про те, що правильно організований раціон допомагає долати депресію та тривожні стани. Виявляється, що між їжею, яку ми вживаємо, та настроєм, є прямий зв’язок.
 3. Ніколи більше не переїдайте. Гленн Лівінгстон. На сторінках видання досліджуються харчові звички понад 40 тисяч людей. На основі проведених досліджень автор виявив причини, які заважають схудненню та приведенню тіла до нормальної форми. У книжці йдеться про способи подолання ментальних блоків, формування власного графіка харчування та його неухильного дотримання.
 4. Тренер дозволяє! 50 міфів про схуднення. Мандзяк В. Книга розповідає, чому популярні дієти не працюють. Виявляється, що шоколад, морозиво, фастфуд не настільки шкідливий, як ми звикли вважати. Насправді можна харчуватися звичайними порціями, а не пташиними, і це ніяк не вплине на одержання бажаного результату.
 5. Їж як тварини. Робенгаймер, Стівен Джей Сімпсон. У майже всіх живих організмів на підсвідому рівні закладені основи збалансованого раціону. Чому ж людина втратила подібні знання і як повернути таке вміння? Саме про це і йде мова у книжці «Їж як тварини». Новаторське дослідження автора занурює читача в особливості харчування тварин з різних куточків нашої планети.
 6. Що ми їмо. Бі Вілсон. Ця книжка не про кулінарію, а про приголомшливе майбутнє людства. Але його можна змінити, якщо відмовитися від деяких із харчових звичок. Слід уникати культури нетерплячки, повернути домашню кухню та обідні години, а також наповнити стіл овочевим розмаїттям.

Як виявляється, не лише книжки про науку, є корисними та змістовними. Розділ видань про теорію харчування має значну аудиторію шанувальників. Серед читачів – свідомі люди, які піклуються про власне здоров’я. Їх бажання – харчуватися корисно та смачно.

Замовити книги про правильне харчування можна у книгарні Sens

В нашому інтернет-магазині можна недорого придбати найкращі книги про здорове харчування: книги про напоїкниги рецептів та інші кулінарні посібники українською мовою. У каталозі вказана актуальна вартість. Підібрати потрібний товар за вигідною ціною допоможе онлайн-консультант. Покупцям забезпечується дешева доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України. За необхідності можна проконсультуватися у представника онлайн-книгарні за вказаним телефоном.