кращі мотиваційні книгиДоволі часто люди задумуються, чому комусь вдається досягнути успіху тоді як інші постійно тонуть в невдачах. Чому хтось живе багатим життям, подорожує, а іншим ледь вистачає на звичайні базові речі. Дивлячись на те, як живуть ті, хто досяг успіху, більшість відчувають заздрість. Найкраще, що можна зробити з цією емоцією трансформувати її у натхнення та мотивацію. Чудово повпливати на наш світогляд та продуктивність можуть книги. На сторінках різноманітних психологічних та філософських видань автори розповідають не лише про гарну картинку багатого життя, а й про те, що за нею приховується. Для когось це може стати відмінною інструкцією до дій. Ми зібрали кращі мотиваційні книги, які точно змусять вас по-новому подивитися на багато речей.

Кращі мотиваційні книги для широкого кола читачів

У нашому Топі 7 видань, серед яких є й світові бестселери, що заряджають на успіх. Ці книги будуть корисними для великої аудиторії: підприємців, тих хто хоче ними стати, для дорослих і для підлітків, які шукають своє призначення. І просто для всіх, кому не вистачає того самого поштовху, який змусить зробити перший крок на зустріч своїм цілям та мріям.

  1. Чудовий ранок. Як не проспати життя. Гел Елрод. Прокидаєтесь зранку втомленими, в апатичному настрої й з відсутнім бажанням приступати до звичних справ? Тоді ця книга для вас. Автор, який є всесвітньовідомим коучем стверджує, що не існує жайворонків та сов і що всі люди можуть зранку почуватися так, наче звернуть гори. Книга отримала безліч позитивних відгуків від читачів зі всього світу.
  2. Чудо-формула. Гел Елрод. Ще одна робота американського бізнесмена та коуча де він розповідає про те, наскільки потужною і дієвою може бути віра в себе. У приклад Гел приводить таких відомих персон, як Елвіса Преслі, який розпочинав свій шлях водієм вантажівки, а потім покорив музичний Олімп. Волта Діснея якого у свій час звільнили з газети, тому що він був неперспективним та не креативним. І ще багатьох осіб, в яких не вірив ніхто крім них самих.
  3. Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство. Гел Елрод, Девід Озборн, Онорі Кордер. Що об’єднує багатьох багатих людей? Звичка прокидатися дуже рано. Автори досліджують у своїй роботі цей феномен і чи дійсно люди, які прокидаються до сходу сонця мають більше шансів на успіх.
  4. 37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи. Ольга Корнюшина7 звичок надзвичайно ефективних людей. Стівен Кові. Ця книга запросто може стати настільною для всіх, хто прагне надихнутися на успіх. Вона стала світовим бестселером у темі росту особистості. Додамо, що саме ця робота зробила внесок у розвиток таких персон, як Білл Клінтон та Стівен Форбс. Якщо ви хочете розкрити свій потенціал, самоконтроль та максимально реалізуватися у професійній діяльності — ця література обов’язкова до прочитання.
  5. 37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи. Ольга Корнюшина. Ця робота на відміну від попередніх допомагає не добитися успіху, а втриматися на плаву у складні часи. Втрата близьких, невзаємне кохання ці та інші схожі життєві ситуації можуть надовго вибити землю під ногами. Щоб не впасти у депресивний стан авторка радить поцікавитися буддійськими практиками. Книга не про релігію.
  6. Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес. Дж.Фрайд, Д.Ханссон. Автори зібрали безліч цінних порад та рекомендацій для людей, які хочуть створити власну справу, або вже її створили й топчуться на місці. Як стати бізнес-акулою, як розвиватися та виводити компанію на нові горизонти? Ця книжка не лише мотивує, а й дає неоціненні знання і практичну базу, яку можна відразу ж брати на озброєння.
  7. Аннапурна. Легендарна історія про перше сходження на восьмитисячник. Моріс Ерцоґ. Захоплива мотиваційна історія про перше сходження в історії людства на вершину висотою у 8091 метр. В сюжеті описані всі пригоди з якими стикаються мандрівники в процесі сходження. Ця робота отримала звання найвпливовішої книжки з альпінізму всіх часів.

Це кращі книги для мотивації в житті, які здатні бодай трішки змінити світогляд та хід наших думок.

Як вибирати книги для мотивації?

Щоб правильно вибрати книжку для мотивації потрібно в першу чергу визначитися з цілями у житті. Вибирайте книги, герої яких проживають те життя, про яке мрієте ви. Шукайте літературу, яка подарує вам ту емоцію, якої ви найбільше потребуєте. Це не завжди жага матеріального успіху, інколи мотиваційні книги читають, щоб почати займатися спортом, відчути радість життя, змінити імідж чи сферу діяльності. Звертайте увагу на те чи поділена література за статевим принципом і віком. Інколи є книжки зорієнтовані лише на чоловіків, або жінок, або ж мотиваційні книги для підлітків.

Купити книги для продуктивності українською можна у книгарні Сенс

Замовити різноманітні книги за недорогою ціною можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент робіт від вітчизняних та зарубіжних авторів. На сайті вся продукція зручно відсортована за категоріями й біля кожної одиниці вказана її вартість та короткий опис. Можна замовити дешеву доставку у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України.