Книги по програмуваннюНавколо нас – суспільство, яке знаходиться у безперервному русі та розвитку. Щодня з’являється щось нове, і щоб бути успішним, варто йти в ногу з прийдешніми змінами. Саморозвиток – одна із важливих складових життя сучасної людини. І сфера IT-технологій не є виключенням. Останнім часом ця галузь стає все більш популярною. Люди вже давно не дивуються таким поняттям, як штучний інтелект чи безпілотний автомобіль. Ці досягнення є результатом кропіткої праці айтішників. Як і кожна людина, вони розвиваються та пізнають щодня нове. Пропонуємо розглянути кращі книги для програмістів, з яких можна почерпнути корисні знання та досвід.

Важливість IT-технологій у сучасномууу житті

Сфера програмування постійно вдосконалюється. Вона безперервно доповнюється новими технологіями та фреймворками. Щоб встигати за всіма оновленнями, потрібні фундаментальні знання з основ програмування. Кожен айтівець має бути обізнаний з новими методиками та інструментами у програмуванні. Більшість з них описані у сучасних виданнях. Книги по програмуванню українською охоплюють такі напрямки:

  • базові правила кодування;
  • технології машинного навчання;
  • об’єктно орієнтоване програмування.

Незалежно від рівня знань, і програміст-початківець, і досвідчений спеціаліст у галузі інформаційних технологій розширить свої знання завдяки цим ІТ книжкам. Не зважаючи на те, що видань з програмування українською мовою ще не так багато, але ті, що є, містять у собі максимум досвіду та вмінь у цій сфері.

ТОП книг для програмістів – популярні видання

Книжки з програмування впливають не тільки на рівень освіченості людини, але й на розвиток особистих навичок. Ті, хто читають, завжди на крок попереду від тих, хто вважає читання марною тратою часу. Програмування – перспективна галузь у сучасному світі. Вона дозволяє людині одержати престижну та високооплачувану професію, а також дає можливість працюватитити у будь-якому місці земної кулі в дистанційному режимі. Головне – мати поруч робочий комп’ютер з необхідним програмним забезпеченням та підключеним інтернетом.

Пришвидшений курс PythonБатьки можуть завчасно подбати про майбутнє власних дітей, запропонувавши їм зануритися у цікавий та різносторонній світ пропрограмування. В онлайн-книгарні можна замовити книги для програмістів початківців, в яких закладені основии з написання програмного коду.

До найпопулярніших видань належать:

  1. Я можу бути програмістом. Канаван Томас. Ця книга обов’язково прийдеться до смаку допитливим дітлахам. У ній розглянуто принцип роботи комп'ютера та планшету, описані особливості мови програмування та подані базові правила зі створення першої програми. Завдяки цій книжці читачі відчують себе програмістами, адже їм стане відомо, що таке бінарний код, алгоритми, гіпертекст.
  2. Пришвидшений курс Python. Маттес Ерік. Видання розкриває фундаментальні поняття програмування, включаючи списки, класи, змінні, цикли. Прочитавши цю книжку, можна навчитися написанню чистого коду. Для цього в кінці кожної теми наведені спеціальні вправи. Також на сторінках курсу є інформація щодо безпечного тестування програмного коду.
  3. Нове мислення. Від Айнштайна до штучного інтелекту. Олтрейд Д. Айтішників цікавлять не лише книжки, які стосуються виключно створення програмних кодів. Не менш захопливим для них може бути видання про мінливість навколишнього світу. У книжці розповідається, як людство перейшло від створення звичайних батарейок до проєктування літальних апаратів та розробки перших відеоігор.

Перераховані книжки потрібні не лише для ефективного та результативного навчання у сфері IT-технологій. Як і будь-якадь-яка інша література, вони розширюють кругозір, поповнюють словниковий запас та допомагають людині відчувати себе комфортно під час спілкування на темими, пов’язані з наукою та технікою. Тому краще не втрачати час і подбати про те, щоб у домашній бібліотеці з’явилися однанана чи декілька книжок, які описують особливості програмування та розвитку інформаційних технологій.

Кращі книги для програмістів у книгарні Sens

В онлайн-книгарні можна купити за недорогою ціною книжки по програмуванню, для саморозвитку, та багато інших тематик для читачів різного віку. Для початківців передбачені видання, де весь матеріал викладається на максимально доступному рівні. В асортименті інтернет-магазину є книги для дітей – вони допомагають дівчатам та юнакам розібратися з основами програмного коду та освоїти базові принципи створення програм.

Покупцям доступна дешева доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України в обумовлений термін. Дізнатися актуальну вартість потрібного товару та поставити питання можна онлайн-консультанту телефоном або через електронну пошту. Контактні дані є на сайті книгарні.