У кожної успішної компанії є власна історія становлення і розвитку. Одні стартапи розвиваються швидко та стрімкими темпами досягають «вершини Олімпу», другі фірми залишаються на середньому рівні, не маючи можливості або засобів вирватися вперед, треті – зовсім занепадають, оголошуючи про банкрутство. Кожному починаючому бізнесмену корисно дізнатися історії успіхів інших підприємств, щоб в результаті використати одержаний досвід для реалізації власного проєкту. Сьогодні в інтернет-магазині можна недорого замовити книги про історії успішних компаній, щоб покращити свої результати роботи й, можливо, використати більш ефективні тактики та стратегії управління.

Взуття-буття. Історія NikeСекрети успіху відомих брендів

На полицях книжкових магазинів є купа бізнес-літератури, у якій пропонуються ефективні та легкі шляхи до створення прибуткового підприємства. Кожен підприємець має усвідомлювати, що для організації успішного бізнесу, потрібно не тільки піклуватися про саморозвиток, а й вкладати потрібні засоби у свій стартап.

Ось основні правила, яких варто дотримуватися для створення успішного бізнесу:

  • бути обізнаним про свою нішу на ринку;
  • планувати з метою економії коштів;
  • знати цільову аудиторію;
  • дбати про репутацію;
  • триматися не лише за ідею, а й за її реалізацію.

Перед започаткуванням будь-якого бізнесу знадобиться провести чимало підготовчих робіт. Майбутній підприємець має дослідити ринок самостійно чи, звернувшись за послугами до консалтингового агентства. Для кращої мотивації не завадить почитати популярні книги про успішні компанії, у яких розповідаються історії розвитку відомих брендів.

Книги про успішні бренди – добірка відомих видань

Пропонуємо розглянути найкращі бізнес-видання з асортименту, які будуть у пригоді як бізнесмену-початківцю, так і підприємцю з певними напрацюваннями та значним досвідом роботи. На увагу читачів заслуговують такі книжки:

  1. Що я знаю про роботу кав’ярень. Колін Гармон. Ця книжка буде корисна кожному, хто бажає організувати кав’ярню. Спираючись на досвід Коліна Гармона можна заощадити час та фінансові засоби. У даному виданні автор похитує традиційне уявлення читача про кав’ярний бізнес. Адже це не лише аромат змелених зерен та шоколадні візерунки на пінці капучино. Картинка набагато об’ємніша – з пошуком персоналу, вибором локації та іншими нюансами.
  2. Spotify навиворітRework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес. Дж.Фрайд, Д.Ханссон. Книжка призначена для бізнесменів, які народжені для того, щоб керувати та перемагати. Чимало корисних порад на сторінках видання і для власників малого бізнесу, які прагнуть вийти за усталені рамки. Книжка відкидає традиційні уявлення про основи ведення бізнесу та розповідає про сучасні реалії.
  3. Взуття-буття. Історія Nike від засновника компанії. Філ Найт. Насправді власнику такого відомого бізнесу не було за що купити собі якісні кросівки у підлітковому віці. На сторінках книги – розповідь про становлення величезної взуттєвої компанії, яка стартувала із 50 позичених доларів.
  4. Spotify навиворіт: як шведський стартап здійснив музичну революцію. Йонас Лейонхуфвуд, Свен Карлссон. Шведська фірма багато чого досягла за час своєї роботи. З її діяльністю пов’язані маса інтриг, таємних договорів та пропозицій, від яких неможливо відмовитися. У книжці два відомі журналісти зі Швеції у детективному стилю розповідають історію бурхливого розвитку компанії, яка знайшла новий шлях у сфері трендової музики сучасності.
  5. Людинократія. Гері Гемел, Майкл Заніні. Якщо у вас з’явилося відчуття, що у компанії вам заважають розвиватися, не цінують достатньою мірою або перешкоджають використанню творчого підходу до розв'язання проблем, то ця книжка допоможе знайти вихід. У даному виданні експерти з менеджменту розповідаються про організацію корпоративної культури та основи роботи в команді. Адже важливо, щоб у щоденній роботі мали місце актуальні ідеї, ентузіазм та лояльність до роботодавця.

Це лише незначна частина бізнес-літератури, яка охоплює історії розвитку компаній. Кожна з них є унікальною та неповторною. На цих історіях ми вчимося приймати правильні рішення та уникати фатальних помилок. Адже з використанням минулого досвіду крокувати по бізнес-шляху набагато приємніше та комфортніше.

Купити книги про історії успішних компаній можна у книгарні Sens

Замовити бізнес-літературу, книги про економіку чи ІТ книги можна за доступною ціною на сайті нашої онлайн-книгарні. Актуальна вартість видань вказана в електронному каталозі. В асортименті представлені кращі книги про історії успіху компаній, які обов’язково принесуть користь кожному майбутньому бізнесмену. Покупцям доступна дешева доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України у наперед обумовлений термін.