Напевно мало є таких людей, що не люблять подорожувати. Кожна мандрівка в інше місто, країну, чи небачені раніше віддалені місця — це гарантоване перезавантаження та порція незабутніх емоцій. На жаль, не завжди є змога подорожувати стільки скільки хотілось би й непоганою альтернативою в цей момент можуть стати книги. Класна книга про подорож теж здатна подарувати приємні відчуття так наче це ви побували у тій експедиції, чи поїздці, що описується у сюжеті. Пропонуємо переглянути найкращі книги про подорожі, які надихають, інспірують, а ще знайомлять з культурою та природою найрізноманітніших локацій.

Класична та сучасна література про подорожі

найкращі книги про подорожіНайцікавіші книги про подорожі писалися як класиками, так і представниками сучасної літератури. Серед бестселерів, які читачі перечитують по декілька разів можна виділити наступні видання:

  1. Їсти, молитися, кохати, Гілберт Елізабет. Світовий бестселер за мотивами якого знято не менш популярний фільм. Ця робота очолює практично кожен рейтинг книг про подорожі, адже має неймовірні відгуки. В сюжеті авторка розповідає про свою власну мандрівку Італією, Балі, Індією. Жінка здійснила цю подорож після розлучення з чоловіком. В книзі вона розповідає про свої пригоди, відкриття та незабутній досвід.
  2. Шантарам, Ґреґорі Девід Робертс. Читаючи цю книгу важко повірити, що вона заснована на реальних подіях. Головний герой втікає з австралійської тюрми до індійського містечка Мумбай, де починаються його справжні випробування. Блукання незвіданими маршрутами, дослідження віддалених індійських сіл, кохання, зрада, участь в афганській війні, співпраця з мафіозним кланом та багато індійського колориту.
  3. Янголи і демони, Ден Браун. Ця історія сподобається тим хто обожнює таємниці та розплутування загадкових подій. Головний герой — знавець релігійної символіки Роберт Ленґдон відправляється у Швейцарію, щоб дослідити незрозумілий знак, який випалили вбивці на тілі закатованого фізика. Проте розкриття цієї справи тягне низку інших, наприклад, пошук бомби, яка захована у Ватикані. Італійські собори, підземелля, старовинні пам’ятки — роман читається на одному подиху.

Ці популярні книги про туризм і подорожі — це лише мізерна частина від всього доробку, який сьогодні є у світовій літературі.

Книги, які надихають на подорожі

Багатьох цікавить, які є книги про подорож, що надихають взяти рюкзак та й собі вирушити у мандрівку. Таких робіт безліч, й це як вигадані сюжети, так й мемуари або автобіографічні твори.

Серед цікавої літератури, що може спонукати й собі поїхати в цю країну, можна виділити книгу Шалено багаті азійці автора Кевіна Квана. В сюжеті йдеться про американку китайського походження Рейчел Чу, яка поїхала зі своїм нареченим до його рідного Сінгапуру. Дівчина потрапляє у зовсім інший світ, де люди мають небачені статки та живуть зовсім інше життя.

Книгою, що надихає можна назвати й Рік у Провансі, автора Пітера Мейла. Це історія про родину, яка здійснила свою мрію та переїхала у маленьке французьке село в Провансі. Сюжет просто переповнений атмосферою цього місця й після прочитання ймовірно кожен захоче там побувати.

Чудовим мотиватором може стати й Кузьма Скрябін зі своєю книгою Я, "Побєда" і Берлін, де він описує свою веселу подорож з другом до Німеччини. Сюжет сповнений гумористичними історіями та пригодами у котрі потрапляли головні герої.

Цікаві книги про подорожі для саморозвитку та путівники

класна книга про подорожОкремим цікавим, а ще корисним розділом є книги про подорож Європою, Україною, Азією, чи іншими континентами, островами й окремими країнами. Це значно цікавіше ніж просто книги з географії.

До таких книг можна віднести:

  • Ukrainer. Країна зсередини 2. Книга, яка описує експедицію, що тривала кілька років та охопила всю країну. Цікаві факти, мальовничі місця, унікальні маршрути — це один з кращих путівників нашою Батьківщиною;
  • Мрія про Антарктиду, Маркіян Прохасько. Автор описує власну подорож до станції “Академіка Вернадського”, та ділиться безліччю цікавих фактів про цей холодний та загадковий материк;
  • Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні, Роман Маленков. Наша країна неймовірно красива й тут є 7 об’єктів включених до ЮНЕСКО. Однак, окрім них є ще й 17 визначних місць, що можуть бути включені у майбутньому. Автор детально розповідає про кожну з цих локацій.

Найкращі книги про подорожі можна знайти у книгарні Сенс. На сайті інтернет-магазину представлено безліч тематичної літератури з високим рейтингом та відмінними рецензіями. У каталозі представлені видання в різних жанрах від різноманітних видавництв та на будь-який бюджет. Оформити замовлення можна прямо на сайті замовивши доставку літератури у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Київ та інші міста України.