Книги про фінансову грамотність можна назвати фундаментом для досягнення матеріального добробуту у майбутньому. Для будь-якої людини вкрай важливо володіти базовим набором знань та вмінь у галузі фінансів. Адже кожен має знати такі життєво важливі речі:Книги про фінансову грамотність

 • як спланувати домашній бюджет;

 • як економити та заощаджувати кошти;

 • як розподіляти доходи та витрати;

 • що таке інвестування та які є способи примноження капіталу.

Ці та багато інших питань висвітлюють найкращі книги про фінансову грамотність. Серед них є видання для дітей – вони вчать змалку про роль фінансів у повсякденні. Адже гідний рівень життя можливий за умови, що людина вміє розпоряджатися грошима, знає основи економії та розуміє принципи примноження матеріальних статків.

Що значить бути фінансово грамотним?

Фінансова грамотність, в першу чергу, пов’язана з прийняттям розумних рішень, які підвищують рівень матеріального добробуту. Вона охоплює такі важливі поняття:

 • основи управління власними грошима;

 • організація та планування бюджету;

 • оцінювання фінансових ризиків;

 • самоконтроль витрачених коштів;

 • обов’язки та права учасників фінансових відносин;

 • показники рівня прибутковості.

Базове уявлення з перерахованих питань дозволить не тільки правильно спланувати власний бюджет та уникнути зайвих витрат, а й знизить ризик опинитися у ролі жертви шахрая. Якщо людина фінансово грамотна, вона правильно витрачає гроші та не бере участь у сумнівних акціях чи моделях прискореного збагачення. Обираючи вигідні шляхи інвестування, вона підвищує власний рівень доходу та отримує нові знання в фінансовій сфері.

ТОП книг про фінансову грамотність для дітей та дорослих

Щоб бути фінансово грамотним, потрібна відповідна література. Вона дозволяє дізнатися про ті аспекти, які будуть корисними при управлінні фінансами. Заслуговують уваги такі видання, які можна порівняно дешево замовити в інтернет-магазині:

 1. Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Любомир Остапів. Ця книжка не розкаже, як заробити гроші, але допоможе ними правильно керувати. У виданні висвітлені основні підходи та надані практичні поради на шляху до фінансової свободи.

 2. Зробіть із дитини фінансового генія. Коблінер Бет. Така література допомагає з малих років формувати у дитини фінансові навички. У книжці розповідається про ключові поняття, що стосуються фінансів. Дитина вчиться керувати грошима, робити заощадження та здійснювати тільки безпечні покупки через інтернет.

 3. Шлях до фінансової свободи. Шефер Бодо. У книзі описані дієві методи поводження з грошима, щоб стати фінансово незалежним. Одержані знання допоможуть звільнити свідомість від застарілих стереотипів про гроші та заможність, а також дозволять уникнути заборгованості. Видання вчить, як заощаджувати кошти, не відмовляючи собі у маленьких приємностях.

 4. Кіра і таємниця бублика. Шефер Бодо. В оповіданні дівчинка Кіра рятую пса лабрадора з кличкою Мані. Собака виявилася розумною та вміла розмовляти. Мані вчить дівчинку раціонально розпоряджатися власними коштами. Завдяки цьому мрія Кіри стала здійсненною, і тепер вона зможе відправитися до Каліфорнії. Це чудова книжка, щоб підвищити рівень фінансової грамотності у дитячому віці.

 5. Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей. Шефер Бодо. У книзі розумний пес допомагає дівчинці, на ім'я Кіра стати справжнім експертом у сфері фінансів. Така література корисна дітям та цікава дорослим. Надані поради дозволяють позбавитися від фінансових клопотів та стати на шлях до фінансової незалежності.

Фінансова грамотність книги стануть у пригоді кожному, хто прагне навчитися правильно розпоряджатися грошима і впевнено пересуватися по рівнях матеріального добробуту. Фінансово досвідчені люди вміють приймати обдумані рішення, завдяки чому почувають себе захищеними та успішними.

Як замовити книги про фінансову грамотність за доступною ціною

Купити книги про гроші, економіку, бізнес чи саморозвиток недорого можна у нашому інтернет-магазині Сенс, який достатньо давно займається продажем популярних видань. В асортименті є багато корисної літератури для підвищення фінансової грамотності у будь-якому віці. Деякі книжки допомагають у розвитку дитини – вони формують базові уявлення про світ грошей та взаємовідносини у ньому.

Замовити потрібну літературу за доступною вартістю можна через кошик на сайті або, скориставшись контактним телефоном. Замовлення буде відправлено клієнту протягом одного-двох днів з моменту надходження. Покупцям забезпечується своєчасна доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України. Замовлений товар транспортується надійними логістичними компаніями у наперед обумовлені терміни.