Трилер – захоплюючий жанр літератури, який здатний тримати в напрузі читача протягом усієї історії. Такі твори відрізняються загадковим сюжетом. Найкращі книги трилери висвітлюють елементи змови й вбивства, викрадення і розслідування. Читачеві доведеться познайомитися з досвідченими детективами та професійними полісменами, які шукають відповіді на питання. Книга з інтригуючим сюжетом утримує увагу і не дозволяє відірватися від читання, аж до останньої сторінки.

Чому варто читати кращі книги трилери?

найкращі книги трилериЦей жанр здатен тримати в напрузі кожного через несподіваність сюжетної лінії та різноманіття загадок, відповідь на які можна знайти, лише дочитавши книжку до кінця. 

Читати найкращі трилери книги варто з таких причин:

 • здатність пробуджувати емоції: цей жанр зацікавлює та дивує, змушує читача, не переводячи подих, читати сторінку за сторінкою;
 • можливість відпочити від буденності: гостросюжетні історії допомагають відволіктися від повсякденних проблем та поринути у містичний світ таємниць;
 • розвиток критичного мислення: наявність великої кількості загадок змушує читача задумуватися над подіями та знаходити їм пояснення;
 • поповнення словникового запасу: як і будь-яка книжка, трилер насичений специфічною термінологією, яка мимоволі запам’ятовується;
 • стимулювання уяви: через складність сюжету читачеві доводиться багато уявляти та додумувати, щоб скласти події у єдиний пазл;
 • контроль власних емоцій: завдяки напруженому сюжету читання трилерів вчить тримати емоції під контролем, що є корисним у реальному житті.

Детективні, містичні чи психологічні трилери книги допомагають не лише цікаво провести дозвілля, а й навчитися нового, збагатити свій словниковий запас, розвинути креативність, уяву та критичне мислення.

Як обрати найцікавіші книжки трилери?

Перед тим як замовити недорого книги трилери з закрученим сюжетом, варто дізнатися про них деякі нюанси. Адже кожне видання – індивідуальне та неповторне, має свої особливості, які слід враховувати. До їх числа належать:

 • автор: кожному читачеві подобається стиль певного письменника;
 • сюжет: у книзі можуть висвітлюватися містичні, психологічні або детективні події (вибір залежить від власних уподобань);
 • рецензії: не завадить ознайомитися з оглядами критиків, які можна знайти на просторах інтернету.

Визначити, які книжки трилери найкращі, дуже складно. В даному питані не слід боятися експериментів. Інколи можна спробувати щось нове та малознайоме. Підібрати потрібну літературу завжди допоможе консультант онлайн-книгарні. В ході читання кожен обирає конкретний стиль, якому властиві певні риси. Одні книжки є більш напруженими, в інших переважає екшн.

ТОП кращих книжок в жанрі трилер

психологічні трилери книгиПідібрати щось цікаве із цього жанру допоможе складений перелік рекомендованої літератури. Трилери із цього переліку обов’язково схвилюють своїм непередбачуваним та напруженим сюжетом:

 1. Ребекка”, Дафна Дю Мор'є. Цікавий сюжет про аристократичну сім'ю, де молоду дружину аристократа переслідує тінь його колишньої дружини Ребекки, яка трагічно загинула. Але чи був це нещасний випадок?
 2. Мовчазна пацієнтка”, Алекс Майклідіс. Головна героїня Алісія живе щасливе життя, до того моменту поки не вбиває пістолетом свого чоловіка. Після цього вона замовкає на цілих шість років, протягом котрих розговорити її прагне психотерапевт Тео Фабер. 
 3. Мізері”, Стівен Кінг. Заплутана історія, яка тримає у напруженні до кінця. В центрі сюжету успішний письменник, який потрапляє в автокатастрофу, але до тями приходить не у лікарні, а у будинку своєї палкої шанувальниці, яка до того ж є схибленою маньячкою.
 4. Мовчання ягнят. Книга 2”, Томас Гарріс. Продовження історії про серійного вбивцю Ганнібала Лектора, який перебуває у в’язниці. Поки Ганнібал у тюрмі на волі гуляє новий маніяк, який викрадає дочку сенатора. До Лектора звертаються за допомогою у розшуку злочинця і він неодмінно скористається цією ситуацією…
 5. За мить до падіння”, Ноа Гоулі. Містичний трилер, написаний американським письменником, продюсером та сценаристом. В основі сюжету закладне таємнича авіакатастрофа, після якої вдалося вижити лише двом пасажирам – амбіційному художнику та малому сину мільйонера.

Це лише незначна частина творів, які увійшли до переліку «Найкращі книжки в жанрі трилер». Щодня видатні письменники працюють над новими виданнями, які вражатимуть читачів загадковістю та напруженим сюжетом. Вони не тільки розважають, але й вчать нового і використовуються для саморозвитку.

Купити найкращі психологічні трилери книжки, а також різноманітну художню, сучасну чи класичну літературу можна за вигідною ціною в інтернет-магазині Сенс. Можлива дешева доставка продукції у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України. Актуальна вартість творів наведена на сайті книгарні.