Актуальність книг про бізнес зберігається і до сьогодні, що пов’язано з мінливістю бізнес-середовища. У зв’язку з цим підприємці вимушені займатися пошуком нових ідей та стратегій для прибуткової діяльності. Чимало людей, які досягли успіху у веденні бізнесу поділилися власними секретами з підприємницьким суспільством. Їх знання, навички та досвід висвітлюють найкращі книги про бізнес, які можна придбати в нашому книжковому магазині.

Важливість читання книг про бізнес

найкращі книги про бізнесЯкщо підприємець прагне до успіху, лише власним досвідом не обійтися. Варто розширювати свій світогляд за участю тематичної літератури. Читати кращі книги по бізнесу корисно з наступних причин:

 • здатність розширити знання стосовно успішного ведення бізнесу;
 • підвищення рівня навичок, які можливо застосовувати у реальному бізнес-середовищі;
 • спосіб скористатися прибутковими кейсами, які були використані всесвітньо відомими компаніями;
 • розвиток критичного мислення, що сприяє розробці власних ефективних стратегій;
 • зростання мотивації від порад успішних лідерів;
 • вдосконалення лідерських якостей, що допомагають створити злагоджену командну роботу на підприємстві.

Читаючи книги про малий бізнес українською, підприємець готується до можливого мінливого середовища. Інформація у виданнях дозволяє краще орієнтуватися в сучасних тенденціях та розуміти важливість глобальних економічних змін. Книгарні пропонують чимало вузькоспеціалізованої літератури, зокрема книги про готельний бізнес.

ТОП 10 книг про бізнес від відомих авторів

Література про успішне створення бізнесу популярна серед ділових людей. Такі видання є потужним джерелом корисних знань та навичок для успішного заняття підприємництвом. Пропонуємо розглянути ТОП книг про бізнес, які точно заслуговують вашої уваги:

 1. PRO 37 правил і принципів бізнесу”, Петро Синєгуб. У книзі викладено 37 основних положень, які сприятимуть процвітанню компанії.
 2. Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес”, Дж.Фрайд., Д.Ханссон. Адаптована для підприємців, що прагнуть до успішного керування власною бізнес-структурою.
 3. “Взуття-буття. Історія Nike від засновника компанії”, Філ Найт. Історія про приголомшливий успіх відомої взуттєвої фірми.
 4. Від нуля до одиниці!”, Пітер Тіль, Блейк Мастерс. Вдале видання про планування та створення ефективних стартапів, які не підпорядковуватимуться відпрацьованим шаблонам, а розвиватимуться власним шляхом.топ книг про бізнес
 5. Бізнес для початківців”, Лара Браян, Роуз Голл. Приклад спеціальної літератури для дітей, яка у зрозумілій формі розповідає про основи заснування власної справи.
 6. МВА в домашніх умовах”, Джош Кауфман. На сторінках видання автор доводить, що диплом про вищу освіту не є запорукою успішності. Він підкреслює важливість самоосвіти, що дозволить зекономити час.
 7. 23 прихованих факти про капіталізм”, Ха-Джун Чанґ. Книга про економіку, у якій розглядається механізм роботи капіталізму.
 8. Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує”, Деніел Пінк. Автор розглядає мотивацію у бізнес-середовищі, яка підштовхує підприємців рухатися у вірному напрямку.
 9. Стартап-кухня”, Саша Ремінний. Яскравий приклад зрозумілого посібника про створення технологічного стартапу на теренах нашої держави.
 10. Більше ніж бізнес 2.0.”, Джим Колінз, Білл Лазьє. На сторінках викладені положення про основи маркетингу та про ведення бізнесу.

Серед тематичної літератури є книги про бізнес для підлітків, які дозволяють виростити з юного покоління справжніх підприємців. Як і будь-яка література, ділові видання не тільки допомагають розширити базу знань у сфері підприємництва, але й підвищити рівень інтелекту.

Найкращі книги для бізнесу – поради з вибору

Вирішуючи, яку можна почитати книгу про бізнес українською мовою, варто відштовхуватися від власних цілей. Початківець чи досвідчений бізнесмен має визначитися, яку сферу діяльності він прагне покращити. Залежно від цього можна обирати книги про лідерство у бізнесі, про продажі чи про інвестування. В окрему категорію варто виділити сучасні видання про середній бізнес, тільки створений або вже існуючий. Підприємцям-початківцям буде корисною література про психологію командної роботи. У таких виданнях можна знайти цікаві ідеї щодо розподілу обов’язків серед працівників

Найпопулярніші книги про бізнес, економікупсихологію та багато інших можна недорого замовити у книжковому інтернет-магазині Сенс. В електронному каталозі запропоноване значне розмаїття корисних видань за демократичною вартістю про відкриття бізнесу та заняття підприємницькою діяльністю в довгостроковому періоді. Якщо потрібна допомога, онлайн-консультант із задоволенням проконсультує серед представленого асортименту. Купити хорошу літературу за вигідною ціною можна з дешевою доставкою у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України у найкоротші терміни.