книги про блогерствоБлогер, лідер думок, інфлюенсер — все це про одну особу, яка є популярною в котрійсь з соціальних мереж. Сьогодні блогерів є дуже багато і ще більше людей хочуть ними стати. Ця новомодна професія є дуже заманливою, адже пропонує у перспективі непогані заробітки, подорожі, славу і в цілому яскраве та насичене життя. Для тих, хто не знає з чого почати й для тих хто хоче вдосконалюватися, найкращим джерелом інформації та натхнення може стати книга. Книги для блогерів — це відносно нова категорія, яка активно розвивається та регулярно поповнюється новинками.

Особливості та переваги книг для блогерів

Здавалося б, для чого читати книги для блогерів? Причин цьому є багато. Ось, основні переваги та особливості подібної літератури:

  1. Поглиблення та актуалізація знань у цій темі: блогерство — це не лише красиві фотографії. Це ціла низка інших факторів, таких як маркетинг, тексти, просування, досконале знання правил та алгоритмів тієї чи іншої соціальної мережі тощо.
  2. Особистий досвід автора: часто книги про блоги пишуть самі блогери, діляться своїми знаннями, шляхом та кейсами. Це може стати додатковим джерелом натхнення та нових ідей.
  3. Структурований підхід: книга — це завжди послідовне та лаконічне викладення інформації, що дозволяє легше вивчити нішу не пропускаючи важливих нюансів.
  4. Перевірені стратегії, практичні знання та лайфхаки: деякі книги інстаграм-блогерів містять дієві поради, як, наприклад, зробити якісні фото, побудувати сторітелінг тощо. Дають знання з психології, маркетингу, копірайтингу та інших спеціальностей, які потрібні блогеру, щоб стати успішним.
  5. Мотивація і натхнення: успіх інших може мотивувати та заряджати на активні дії.

Правильно підібрана книга дозволить якісно покращити власний контент та налагодити зв’язок з аудиторією. А ще це завжди доступний та недорогий ресурс, на відміну від різноманітних навчальних курсів від блогерів, що коштують вдесятеро більше.

Які бувають книги про блогерство: основні напрямки

В цю категорію входить багато різних тематик. Мова як про звичайні автобіографії чи художні твори без корисного підтексту, так і про навчальні матеріали.

З метою навчання можна купити книги у наступних напрямках:

  • Маркетингова діяльність — література, яка дозволяє дізнатися більше про просування власного бренду, про залучення нових фоловерів, співпрацю з рекламодавцями тощо;
  • візуальний контент — загальне оформлення сторінки, вибір стилю у якому будуть оброблені всі фото та відео і важливість цього моменту. Також сюди відносяться книги з порадами та лайфхаками, як робити класні фото;
  • особистий бренд: як його створити, як знайти свої сильні сторони, як бути впевненим в собі, на чому акцентувати та багато іншого;
  • письмовий контент: мистецтво слова, копірайтинг — такі книги навчать, як писати те, що чіплятиме аудиторію і як правильно та красиво оформлювати свої публікації.

А ще книги про ІТ, про бізнес про інші вузькі напрямки, якщо мова про експертний блог. Також є й чимало книг, які поєднують в собі всі ці та інші пункти, стаючи цінними помічниками як новачків, так і акул цього бізнесу.

Кращі книги для блогерів-початківців і не тільки: ТОП 5

Прочитай, якщо хочеш стати зіркою Instagram. Генрі Керол

Це саме та книга де зібрано безліч різносторонньої інформації. Як залучити нових фоловерів, як покращити якість фото, текстів? Про що можна писати чи розповідати, щоб аудиторії було цікаво та багато іншого.

Наука сторітелінгу, Вілл Сторр

Неоціненний екземпляр для тих, хто хоче навчитися писати вірусні тексти. Публікації, які потім розлітаються на цитати та повторюються іншими блогерами.

Сторітелінг у фотографії: П’ять кроків до створення незабутніх світлин, Фінн Білз

Посібник для блогерів та фотографів, які хочуть невпинно рости та шукають ще більше креативу для своїх робіт. Тут не лише порція натхнення, а й практичні поради й інструкції щодо обробки фото, їх подачі та презентації.

Гучніше! Як створювати круті подкасти, Ерік Нюзум

Подкасти — це новий перспективний напрямок, який лише починає набирати обертів. Ніша відносно нова і не надто заповнена, тож у кожного є шанси стати тим самим власником найцікавішого подкасту. Ерік Нюзум підкаже, як його створити.

Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії, Андерс Гансен

А ця книга допоможе тим, для кого соціальні мережі перетворилися у залежність, яка суттєво псує якість життя. Як правильно дозувати інстасвіт, і брати з нього лише користь? Автор орієнтувався на широку цільову аудиторію.

Замовляйте ці та інші книги за доступною ціною в інтернет-магазині Сенс. На сайті можна шукати літературу про блогерство за популярністю чи сортувати від дешевшої вартості. Мешканців та гостей Києва запрошуємо до нашої книгарні-кав’ярні на чашку ароматної кави. Також доступна доставка книг у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України.