Протягом усього життя нас супроводжує книга. Ще з раннього дитинства ми знайомимося з першою літературою – дитячою поезією, казками, розмальовками тощо. Вона розвиває уяву та кругозір, вчить грамотності, культурі, чесності, працьовитості, повазі до людей, викликає шквал різноманітних емоцій. Часто кажуть, що книга найкращий подарунок, але чомусь ми доволі рідко їх даруємо. Вишукані подарункові книги з оригінальним декором та кольоровою гаммою приносять справжню насолоду поціновувачам літератури будь-якого жанру.

Найкращі книги на подарунок дорослому

подарункові книгиМи зібрали добірку з абсолютно різних робіт, щоб задовольнити смаки широкої цільової аудиторії. 

  • Сліди на дорозі”. Книга сучасного українського військового та письменника Валерія Маркуса про воєнні події на Донбасі. В рамках безпеки перші видання були надруковані під псевдонімом – Ананьєв. На сторінках книги є QR-коди, які доповнюють зміст і дозволяють оживити картинки або відео з реальними подіями на фронті. Витвір зацікавить людей, які хочуть зрозуміти події, що розгорнулися на сході України у 2014 році;
  • Каваленд”. Хто, як і навіщо винайшов ваш улюблений напій» від Огастіна Седжевіка. Розповідається про англійського торговця, який побудував справжню кавову імперію у XX столітті, його жорстокі та хитрі методи для досягнення своєї мети;
  • Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі”, автор Білл Гейтс. Книга про дослідження питань щодо зміни клімату. Про те, як використання синтетичних добрив, виробництво будь-яких харчових продуктів, одягу та інших товарів шкодить довкіллю;
  • “Кулінарна мандрівка в Гетьманщину” – це кулінарна книга Олексія Сокирка з автентичними рецептами староукраїнської кухні козацьких часів. Буде цікава людям, які цікавляться побутом українців 17-18 століття та кулінарією.
  • “Я, “Побєда” і Берлін”. Перше видання відомого українського талановитого співака Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), викладене в гумористичному стилі, але про світ, в якому панує, несправедливість, ненависть та жорстокість.

Кожна з цих книг стане влучним подарунком для близьких та друзів. 

Яку книгу подарувати дитині?

Подарункові книги українською – це особливий подарунок! Вони сприяють розвитку навичок володіння мовою ще з дитинства. Найбільш популярними дитячими книгами є:книги на подарунок

  1. “Гаррі Поттер і філософський камінь”. Велике ілюстроване видання Дж. К. Ролінґ. Це перше видання, з якого починається неймовірна магічна історія маленького чарівника Гаррі Поттера. Найкраща книга подарунок на день народження дітям середнього віку (10-14 років), хоча її залюбки читають мільйони дорослих по всьому світу. Книги подарункові видання про Гаррі Поттера займають перше місце в рейтингу найпопулярніших видавництв.
  2. Маленький принц”, Антуана де Сент-Екзюпері. Алегорична казка для дітей віком 6-10 років, яка навчає довіряти один одному, бути відповідальними та добрішими до оточення і вірити в дива. Дуже зворушливий та добрий твір, який залишить слід в душі як дитини, так і дорослого.
  3. “Улюблені вірші”. Серія книг сучасної поезії від колективу українських та іноземних класиків з неймовірними кольоровими ілюстраціями. Збірка розрахована на дітей віком від 3 до 6 років.
  4. “Таємниця козацької шаблі” – пригодницька повість на 160 сторінках з заплутаним сюжетом від української казкарки та письменниці Зірки Мензатюк. Смертельні пастки, небезпечні перегони та захопливі подорожі мальовничими стародавніми замками України дружного сімейства Русняків з метою знайти козацьку шаблю. Дуже цікава книга з привидами загиблих козаків, бандитами та іншими персонажами, в якій поєднуються вигадані історії з реальними подіями.
  5. “Тореадори з Васюківки” відомого талановитого українського письменника Всеволода Нестайка. Весела та дотепна трилогія, в якій головними героями є школярі з села Васюківка. Вони мають бажання своїми вчинками прославитися на увесь світ. Вчинки хлопців неперевершені: підкорення Києва, полювання за іноземними шпигунами, перетворення на тореадорів та багато іншого. Головний меседж видання – готовність прийти на допомогу, самопожертва та справжня дружба.

Саме з цих книг у дитини розвивається любов до читання. 

Купити подарункові видання книг у книгарні «Сенс»

Купити літературу будь-якого жанру та для будь-якого віку пропонуємо в нашому інтернет-магазині «Сенс». Тут ви можете вибрати та замовити найкращі книги на подарунок. В Києві запрошуємо завітати до нашої книгарні-кав’ярні. Гарантуємо широкий асортимент цікавої літератури відомих видавництв та авторів, затишок, смачну ароматну каву й можливість поспілкуватися з однодумцями. Можлива доставка книг у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне та інші міста України. Якість пакування забезпечимо на 100%.