Забудова Києва у історичні часи і сучасну добу розвивалась дуже суперечливо і стихійно. Чимало аспектів розвитку продовжують накопичувати проблеми: висотні об’єкти, форми постійного і тимчасового житла, громадські простори тощо.

Сучасні тенденції урбаністики вимагають від міста адаптуватись і розвиватись відповідно до потреб сьогодення і майбутнього, але при цьому зберігати і виявляти його історію.

Унікальним є рельєф міста, природне середовище і потужний Дніпро. І тому особливо цінними були і ще можуть бути в майбутньому містобудівні рішення, які гармонійно взаємодіють із рельєфом, інтегрують зони збереженого природного ландшафту, розвивають зв’язки між містом і Дніпром та демонструють історичні шари його минулого.

Про суперечності та перспективи сучасної архітектури Києва поговоримо з архітектором, дизайнером та викладачем КНУБА Глібом Ушаковим.

Лектор: Гліб Ушаков
Кандидат наук та доцент Київського національного університету будівництва та архітектури. Майже 10 років він працював архітектором і не лише в теорії знає, як формується обличчя міст. З легкістю розгорне перед вами масштабну картину еволюції архітектурної ідеї — від Неоліту до надсучасних хмарочосів.

Культурний Проект – освітня онлайн-платформа, допомагає віднайти нові сенси та орієнтири в гуманітарних знаннях.

До зустрічі 22 березня о 13:00 у Сенсі на вул. Хрещатик, 34!
Вхід вільний за попередньою реєстрацією – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_o5i7-EJSvDSEWI-P2b76av62EAIIbYc3AMiWEUPhuLflpQ/viewform