Запрошуємо на презентацію книжки «Листування Софії Яблонської, Володимира Винниченка та Розалії Винниченко»!
Молода Софія Яблонська ставить Володимирові Винниченку просте запитання: чи варто писати? У відповідь він говорить про ремесло, працю над стилем і необхідність переписувати текст. У листуванні
ми бачимо Яблонську на початку письменницького шляху: з її сумнівами і пошуками власного голосу. Листи відкривають письмо як тривалий, часом болісний, сповнений редагування, помилок і наполегливої роботи процес. Саме про це ми й говоритимемо під час події — як письменники стають письменниками.
Спікерки:
Оксана Щур — письменниця, журналістка.
Оксана Павленко — співзасновниця DIVOCHE.MEDIA, авторка проєкту «Коли ми говоримо про книжки».
Модеруватиме подію Ілля Рудійко — літературний і культурний оглядач.
Коли: 6 травня, 18.00
Де: Київ, книгарня Сенс, вул. Хрещатик, 34
Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqTWBi5yx_rb7kQJdYbrgEQPAjNHR_HKWDtVyFy-CfXSPMHw/viewform