книги які варто прочитатиЩо почитати у вільний час? Це питання точно виникало у більшості людей. Звісно все залежить від уподобань та смаків конкретної особи. Хтось любить фантастику, комусь до вподоби любовні романи, іншим подавай документальні розслідування або психологічні трилери. В Інтернеті є безліч рейтингів, де можна знайти книги які варто прочитати у різних жанрах. Ми ж вирішили зробити добірку для тих, хто зовсім не знає, в якій категорії шукати видання. Серед переліку будуть, як повчальні книги для саморозвитку, які залишають відбиток у свідомості, так і кілька художніх книг, які можна “проковтнути” за один вечір отримавши масу яскравих емоцій.

Книги які варто прочитати для саморозвитку

Почнемо з переліку книг, які будуть не лише цікавими, а й корисними. Це книги які варто прочитати кожному, хто хоче надихнутися на зміни, але не знає звідки черпати натхнення та мотивацію.

  1. Сила волі. Шлях до влади над собою, Келлі Макґоніґал. Напевно, набагато кориснішими від уроків хімії та геометрії були в уроки з вміння розвивати власну силу волі. Авторка цієї книги допомогла багатьом людям кинути пити, курити, докорінно змінити життя та погляди на нього. На сторінках своєї роботи вона ділиться власними методиками, та розповідає, як можна вплинути на власне мислення, культуру, і долю.
  2. 7 звичок надзвичайно ефективних людей”, Стівен Кові. Якщо й писати рейтинг про те, які книги варто прочитати для розвитку, то в ньому точно має бути ця робота. Це світовий бестселер, який неймовірно впливає на життя людей. Серед читачів, які залишили чудові відгуки про цей шедевр — Білл Клінтон, Ларі Кінг та інші як відомі особистості, так і пересічні читачі.
  3. Чотири тисячі тижнів. Тайм-менеджмент для смертних, Олівер Беркмен. Ця робота просто знахідка для тих, хто ніяк не може організувати своє життя. Виявляється кожна людина має в середньому 4 000 тижнів, або ж 80 років. Прочитавши дану історію, ви більше не захочете витрачати свій час на дурниці.
  4. 7 звичок високоефективних підлітків, Кові Шон. Ідеальний подарунок кожному підлітку. Автор зробив все для того, аби допомогти кожній молодій людині знайти свій шлях, та навчитися робити правильні рішення у майбутньому.
  5. Без зусиль. Досягайте важливого легше”, Ґреґ Маккеон. Відчуваєте, що енергія покидає вас? Відчуває емоційне вигорання? Розумієте, що більше не “вивозите”, те що підкидає вам щоденно життя? Ця книга, якій більше пасує жанр психологія, допоможе вам знайти вихід з цього стану.

Це далеко не вся література, яка варта уваги. Більше книг можна знайти на сайті книгарні Сенс.

Цікаві книги які варто прочитати у вільний час

Для тих, хто хоче не саморозвитку, а морального відпочинку і “книги на вечір”, пропонуємо обрати щось із наступного переліку. Звісно, у кожного свій смак, але ці примірники входять у 100 книг які варто прочитати, та випущені величезними тиражами, які звісно ж швидко розкупили.цікаві книги які варто прочитати

  1. “Моя бабуся просить їй вибачити”, Фредрік Бакман. Книга торкає за найглибші фібри душі. Головна героїня восьмирічна дівчинка, яка не дуже популярна в колі друзів і найкращий її друг — це бабуся. І неабияка, а дуже крута жінка, яка водить авто, курить і вчить внучку любити себе. Та потім бабуся помирає, але на цьому історія зовсім не закінчується…
  2. Ловець повітряних зміїв, Госсейні Халед. Історія про дружбу двох хлопчиків, які живуть у довоєнному Кабулі. Хлопці із зовсім різних родин: багатої та бідної. Життя підкидає їм безліч перешкод, а потім ще й втручається війна…
  3. Моя неймовірна подруга”, Елена Ферранте. Ця історія теж входить в топ книг які варто прочитати. В сюжеті дві подруги, які живуть в Італії (події розвиваються у 1 950-х роках), та постійно конкурують між собою. Це дуже відверта книга про жіночу дружбу, яку можна “проковтнути” за вечір. Крім неймовірно цікавого змісту, розповідь ще й трохи повчальна.
  4. Спитайте Мієчку”, Кузнєцова Євгенія. Куди ж без сучасної української літератури і таких прекрасних творів. Книга дуже тепла та душевна внаслідок того, що події відбувають у рідному селі, куди сестри, а потім й інші їхні родичі з’їхалися на літо.
  5. Тільки нікому про це не кажи”, Ірена Карпа. Дуже цікава і моментами психологічна книга про булінг, насилля і про те, що жертвам чомусь завжди соромно про це говорити. Серед головних героїв фотографиня, яка живе у Франції, таємничий месник, який вчиняє самосуд над гвалтівниками та вбивцями й інші персонажі.

Це топ 10 книг які варто прочитати всім у кого є вільний час і бажання поринути у світ вигаданих, або не дуже історій.

Зарубіжні та українські книги які варто прочитати доступні у магазині Сенс

Топ книжок які варто прочитати у різних жанрах, легко знайти на сайті нашого інтернет-магазину. Всі книги зручно відсортовані по розділах. Завдяки фільтрам ви можете обрати найпопулярніші серед читачів видання і точно підібрати для себе щось цікавеньке. Також фільтр допоможе вибрати видавництво та автора. Пропонуємо доставку книг у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ та інші міста.