Детективні романи завжди були та залишаються одними з найпопулярніших серед читачів. Автори, які спеціалізуються на цьому жанрі, майстерно створюють складні інтриги, заплутані історії, і незабутніх персонажів, які змушують нас замислитись над різними аспектами людської природи. Читати детективи не лише цікаво, а й корисно. Ми мимоволі починаємо задумуватись над тим, якою може бути розв'язка, хто головний злодій, та як ми вчинили б бувши на місці головного героя. Це чудово розвиває логічне мислення.  Пропонуємо глянути на наш топ детективів українською. Всі вони варті уваги. топ детективів українською

Чим характерний жанр детектив?

Детектив — це жанр, який лоскоче нерви, тримає читача в напрузі, захоплюючи його своєрідною грою відгадування та розв'язання загадкових злочинів і таємниць. Це досить широкий жанр, який може охоплювати різні піджанри: від класичних "хто вбивця" до психологічних трилерів, від космічних детективів до екзотичних пригод. У детективі завжди присутні елементи інтриги, несподіваних поворотів подій та загадковості, які захоплюють читача з перших сторінок і не відпускають до останньої глави.

Кращі книги детективи українською

Здебільшого цей жанр асоціюється з зарубіжними авторами. Серед найбільш відомих Агата Крісті, Артур Конан Дойл та інші. Але українські детективи книги теж існують й, між іншим, мають неабияку популярність. 

У рейтингу ми вирішили згадати, як топові та всім відомі роботи, так і сучасні детективи українських авторів. Наш  топ детективів українською виглядає так: українські детективи книги

  1. «Пригоди Шерлока Голмса», Артур Конан Дойл – це класичний детектив, який здобув популярність по всьому світу та є у кожній бібліотеці. У цій книзі описані різні пригоди відомого детектива Шерлока Холмса та його друга Доктора Ватсона. У асортименті нашої книгарні є багато історій про цього головного героя. 

  2. «Загадка "Блакитного потяга"», Агата Крісті – легендарний детектив, в якому зіштовхуються інтрига, зрада, кривавий злочин і гострі емоції. Раптова звістка про вбивство у потязі сколихнуло все місто. І тільки легендарний детектив Еркюль Пуаро зможе встановити хто вбивця.

  3. “Перше слідство імператриці”, Сняданко Наталка. Це сучасний український детектив, просто неймовірно захоплююча історія з політичним підтекстом. В основі сюжету імператорська родина та імператриця Сіссі, яка розгадує замах на вбивство чоловіка і ряд інших заплутаних історій. 

  4. «Золотий жук», Едгар Аллан По – коротке оповідання, яке описує історію трьох персонажів – Вільяма Леграна, його слуги Джупітера та Оповідача. Герої були втягнуті Леграном у пошуки скарбу, на який вказує зашифрований лист.

  5. Вигнанець і шляхетна полонянка”, Андрій Кокотюха. В книзі переплітаються історичні події: 1919 рік, Катеринославщина, розвідка Симона Петлюри та поліціянт, який виконує секретне завдання. Він стає заручником обставин, змушений виживати, геніально розкривати злочини, щоб врятувати своє життя, а згодом й життя коханої. 

  6. «Ідеальна незнайомка», Міранда Меґан – цікавий детектив, у якому головна героїня Лія Стівенс, колишня журналістка, намагається утекти від свого болісного минулого в Пенсільванію разом із подругою Еммі. Однак, коли біля річки знаходять жінку, дуже схожу на неї, Лія опиняється під підозрою, а її подруги виявляється ніколи не існувало.

  7. «Список запрошених», Люсі Фолі – захоплююча історія про весілля, що відбулося на острові біля узбережжя Ірландії, де наречений був зіркою популярного телешоу, а наречена – успішною бізнесвумен. Протягом святкування виявляються старі образи та ревнощі, дружби руйнуються через дикі ігри, а в кінці хтось буде знайдений мертвим. Тепер усі питаються: хто і з якою метою зробив це?

  8. “Вілла Деккера”, Юрій Винничук. Книга поєднує елементи ретродетективу та трилеру. Події розгортаються у Львові на початку Другої Світової війни. Любовні пригоди, гумор, кримінальні розбірки – автор вміло все поєднав. 

  9. «Дівчина у потягу», Гоукінз Пола – психологічний трилер-детектив, в якому головна героїня Рейчел кожен день їздить у тому самому потязі. Але одного дня вона стикається із шокуючою подією в цьому потязі, проте поліція не вірить її версії.

  10. «Іменем батька», Балла – загадкова історія, де головний герой сподівався на нове життя після одруження та переїзду в новий будинок, побудований його братом, але сімейне щастя зруйновано. Герой шукає відповіді на запитання про божевілля дружини та відчуженість синів, тоді як містичні сили нуртуються у підвалі його будинку.

Цей топ книг 10 детективів можна придбати у нашому магазині. 

Замовити цікаві детективи можна у книгарні Sens

Сучасні детективи книги в українському перекладі можна купити у нашій книгарні. Ми пропонуємо різноманітну літературу за недорогою вартістю. В каталогах інтернет-магазину можна досить дешево знайти корисні книги про стосунки, філософські твори, книги з саморозвитку тощо. Тим хто шукає книгу у подарунок пропонуємо завітати до окремого розділу.  Можлива доставка продукції у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України. Ціна доставки регулюється компанією-перевізником.