найпопулярніші книгиКниги — це окремий світ в який дехто любить зануритися з головою. Інколи одна книга виступає замість тисячі психологів. Єдина проблема з якою регулярно стикаються читачі — що почитати? В цій статті ми зібрали найпопулярніші книги світу. В Інтернеті є безліч рейтингів складених різноманітними експертами, та моніторинговими групами. Одні спираються на тираж та кількість проданих примірників, інші на відгуки, треті на те, наскільки “на слуху” книга, чи знято за її мотивами кінофільм тощо. Ми ж поєднали всі ці фактори, і створили власну добірку, яка точно буде корисною всім любителям почитати.

Найпопулярніші книги про які точно чув кожен

Логічно було б почати рейтинг з книг, які були видані рекордними тиражами і швидко розкуповувалися. Найпопулярніші книги світу — це:

  1. “Гаррі Поттер”, Дж. К. Ролінґ. Куди ж без Гаррі. Його читають та перечитують абсолютно різні вікові категорії людей. Фільми зняті за сюжетом цих книг передивляються по декілька разів. Перша книга з серії, яка називається “Гаррі Поттер та філософський камінь” за 20 років була видана в кількості близько 400 мільйонів примірників.
  2. Код да Вінчі”, Ден Браун. Ще одна культова робота, яка була перекладена 44 мовами світу. Продано понад 57 мільйонів екземплярів, а от скільки читачів прочитали книгу онлайн — не злічити. Головний герой роману повинен розгадати загадкове вбивство куратора Лувру. Щоб зробити це, йому потрібно досконало вивчити всі роботи легендарного Леонардо да Вінчі.
  3. Думай і багатій”, Наполеон Гілл. Практично у кожен топ найпопулярніших книг входить ця. Це один з найкращих зразків класичної літератури, яка здатна сильно мотивувати. 20 мільйонів її примірників продались ще до смерті автора, і продовжують продаватися по сьогодні. Книга про бізнес та правильне мислення, яка надихає людей почати щось змінювати навколо себе.
  4. “Маленький принц”, Антуан де Сент-Екзюпері. Цю історію ймовірно дехто пам'ятає ще з шкільних років. Вона неабияк полюбилася і дорослим і дітям, а цитати з книги ще й до сьогодні активно використовуються мільйонами, наприклад: “Ми відповідаємо за тих кого приручили”. Книга перекладена на 300 мов та діалектів, а приблизна кількість примірників видана по всьому світу досягла позначки у 140 мільйонів екземплярів.
  5. Сто років самотності”, Маркес Г. Це видання увійшло до 100 кращих книг століття за версією французької газети Ле-Монд. В сюжету колумбійський автор описує життя родини протягом століття. Тут вдало поєднуються життєві реалії, та міфічні події. Книга захоплююча і читається на одному подиху.

А загалом, найпопулярніша книга в світі — це Біблія. Принаймні за кількістю проданих примірників. Цифра вражаюча — майже 4 мільярди.

ТОП популярних книг від вітчизняних авторів

Багатьом цікаво, а які книги зараз популярні у розділі українська література? Залюбки виділимо кілька достойних робіт.найпопулярніші книги найпопулярніші книги світу

  1. Ворошиловоград”, Сергій Жадан. Головний герой Герман повертається на Донбас, щоб знайти свого брата. Реальність його вражає. Тут життя наче завмерло на місці. На сторінках книги багато лірики, меланхолії і водночас жорсткої реальності.
  2. Ukraїner. Країна зсередини”, Логвиненко Богдан. Книжка написана під час масштабної експедиції країною. Відмінні ілюстрації та фото дозволяють ознайомитися з кожним куточком нашої прекрасної держави.
  3. Амадока”, Софія Андрухович. Цікавий роман, який авторка писала протягом трьох років. Головний герой втратив пам’ять у російсько-українській війні і потрапив у лікарню. До нього починає навідуватися жінка, яка хоче допомогти йому все згадати. Це 800 сторінок від яких важко відірватися.
  4. Чорний ворон. Залишенець”, Василь Шкляр. Дуже цікава історія за мотивами якої було знято кіно. Мова про героїв, які за ідею, та за вільну Україну готові пожертвувати своїм життям. Вони не здалися, навіть коли довкола вже панувала чужа влада і надії на спасіння не було.
  5. Записки українського самашедшого”, Ліна Костенко. Ця книга частенько потрапляє у різноманітні рейтинги, як і багато інших робіт Костенко. Головний герой роману 35 річний програміст (від його імені йде розповідь). Роботу можна класифікувати, як мікс художньої літератури, особистого щоденнику, власних роздумів та сильного бажання розібратися з усіма особливостями сучасного світу.

Також найпопулярніші книги українських письменників це твори Лесі Українки, Івана Котляревського, Марії Матіос, Люко Дашвар та багатьох інших талановитих поетів і письменників. Протягом останніх кількох років неабиякої популярності набрала робота “Справа Василя Стуса”. Лише у 2020 році її продали у кількості 70 000 примірників.

Всі найпопулярніші книги українською мовою можна знайти у книгарні Сенс

Найпопулярніші книги 2022 року та багатьох інших років і навіть століть можна знайти на сайті нашого інтернет-магазину. Завдяки зручним фільтрам книги можна вибрати за популярністю, видавництвом чи автором. Можлива доставка у Київ, Львів, Вінницю, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ та інші міста.