За статистикою чоловіки читають значно рідше ніж жінки. І здебільшого це точно не любовні романи, а щось з категорії бізнесу, історії, саморозвитку чи мотивації. Вгадати, що може сподобатися сучасному чоловіку — дуже складно. Саме тому ми вирішили зробити добірку з топ книг для чоловіків, які точно будуть корисними. При формуванні переліку ми опирались на відгуки наших клієнтів, а також аналізували різноманітні форуми та тематичні рейтинги. Пропонуємо вашій увазі топ 10 книг для чоловіків, які зручно розділені на дві групи: психологія та саморозвиток.

топ книг для чоловіківКращі книжки для чоловіків у жанрі психологія

Книги про психологію чоловіків полюбляють читати жінки. Ми підібрали роботи не про чоловічу психологію, а твори де висвітлюються загальні психологічні прийоми та речі, які допомагають краще пізнати себе і своє оточення.

  1. “Ігри, у які грають люди. Світовий бестселер із психології стосунків”, Ерік Берн. Це чудова робота, яка допоможе краще пізнати себе та інших. Автор довго вивчав поведінку людей та ігри у які вони грають впродовж життя в різних ситуаціях.
  2. Людина в пошуках справжнього сенсу”, Віктор Франкл. Автор — всесвітньо відомий психіатр, філософ та психотерапевт. У 1941 році він потрапив до концтабору де спостерігав за поведінкою людей у різних критичних та страшних ситуаціях. Франкл ділиться порадами, як не втратити сенс життя, коли здавалося б гірше вже бути не може.
  3. Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта”, Ірвін Ялом. В книзі психотерапевт розповідає про те, що відбувається за лаштунками його роботи. Описує кілька життєвих історій з якими до нього приходили пацієнти та розповідає про процес “лікування”. Серед головних героїв жінки та чоловіки різного віку, соціального статусу та з різних країн.
  4. “Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло”, Філіп Зімбардо. Майже всі рейтинги про книжки для чоловіків містять це видання. Американський психолог впродовж 40 років відвідує в’язницю та проводить різноманітні експерименти. Він прагне зрозуміти природу людської жорстокості, характер в'язнів, та ділиться своїми публікаціями з іншими.
  5. Емоції на роботі Ліз Фослейн”, Моллі Вест Даффі. Це справжня настільна книга для менеджерів, а також всіх тих хто відчуває депресивні емоції перебуваючи на роботі: нудьгу, розчарування або перевантаження.

Це однозначно книги які варто прочитати чоловікам. Вони здатні змінити погляди на багато речей та по-іншому переживати безліч ситуацій.

Кращі книги для саморозвитку чоловіків

цікаві книги для чоловіківСучасні чоловіки прагнуть мати гарну кар’єру, достойний дохід та повагу серед оточення. Все це не можливо без постійного саморозвитку. Ніщо так гарно не розвиває, як талановиті книги.

  1. Без зусиль. Досягайте важливого легше”, Ґреґ Маккеон. Ця книга підійде чоловікам, які навантажили себе безліччю справ одночасно і відчувають емоційне вигорання. Вона допоможе тим, хто хоче бути більш продуктивним, але не знає звідки брати ресурс.
  2. Про секс. То як, поговоримо?”, Ханна Вітон. Без сумніву більшість чоловіків вважають себе асами в ліжку, але додаткові знання точно нікому не завадять. Особливо ця книга буде корисною тим юнакам, які лише планують починати сексуальне життя і не досконало знають про нюанси контрацепції, наслідки перегляду порно тощо. Зміст доповнюють коментарі кваліфікованих медиків.
  3. Чоловіки про фемінізм”, Майкл Кауфман, Майкл Кіммел. Автори мали на меті пропрацювати багато застарілих стереотипів та долучити чоловіків до боротьби з гендерною нерівністю. Також ця робота про насилля над жінками та багато інших гострих тем, які потребують негайного вирішення і висвітлення.
  4. Як завжди стояти на своєму”, Гедфілд Сью, Гессое Джилл. Не вмієте сказати “Ні”? Не можете відстояти свою позицію у дискусії? Завжди поступаєтесь у різноманітних ситуація, а інколи й собі в збиток? Ця книга точно вам потрібна. Автор ділиться секретами того, як стати наполегливим і нікому не дозволяти порушувати власні особисті кордони.
  5. Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя” Морґан Гаусел. Чудова інструкція для тих, хто хоче навчитися фінансової грамотності, вміти інвестувати та примножувати гроші й просто вміти їх заробляти. Це не лише корисний посібник для кожного чоловіка, а й відмінний спосіб покращити власну ерудицію та вміти підтримати будь-яку бесіду з різноманітними акулами бізнесу.

Це найкращі книги для чоловіків, які кожен може прочитати прямо зараз. Всі вони видруковані великим тиражем та блискавично розпродуються. 

Цікаві книги для чоловіків шукайте в інтернет-магазині Сенс

Ці та інші книжки для чоловіків доступні на сайті нашої книгарні. Ми пропонуємо твори у різних жанрах та від популярних видавництв. Всі книги та серії зручно розділені за категоріями для комфортного пошуку. Почитати у приємній атмосфері можна у нашій кав’ярні-книгарні у Києві. Також пропонуємо доставку у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне та інші міста України.