Немає такої людини, яка б не хотіла бути щасливою, але ж щастя в кожного своє: одні мріють подорожувати, другі — бути забезпеченими, треті — мати велику родину. Для того, щоб стати щасливим необхідно самовдосконалюватися та працювати над собою. Для отримання радості та задоволення від кожного прожитого дня можна читати фахівців, які тривалий час досліджують психоемоційні стани людей та дотримуватися їхніх порад. Щоб простіше долати різні перешкоди на життєвому шляху та знайти в собі сили жити в гармонії з собою, наш інтернет-магазин рекомендує читати книги про щастя.книги про щастя

Книги про щастя, яка їх користь

Цінність літератури, що мотивує безперечна. Вона дає можливість не тільки відволіктися від проблем, що існують, а й знайти нестандартний підхід для їх вирішення. Книги, що мотивують:

 • дають можливість зрозуміти себе;

 • розібратися у своїх почуттях та навколишньому світі;

 • розкрити свій потенціал та знайти власне покликання;

 • трансформувати певні життєві переконання;

 • сміливо дивитися в обличчя будь-якому виклику долі;

Зрештою вони навчають більше радіти кожній хвилині свого життя.

Книга про щастя 2023: найкращі 7 видань

Ми зібрали для вас кращі книги про щастя, які підкажуть вам, як відчувати себе люблячим, натхненним, відкритим та успішним.

 1. “Лаґом. Шведські секрети щасливого життя”. Як стати щасливим? Лола Екерстрьом у своїй книзі описує філософію шведського стилю життя. На їхню думку, необхідно вміти в будь-якій сфері життя дотримуватися рівноваги. Радість повинні дарувати не дорогі речі, а користь, яку людина приносить суспільству, дбайливе ставлення до природи, економне використання природних ресурсів, а також баланс між роботою та відпочинком, скромністю та яскравістю, користю та задоволенням. Лише зробивши життя більше впорядкованим та переставши завантажувати його непотрібними предметами й зайвими справами людина буде щасливою.

 2. “Що не так зі скандинавами? Правда і міфи про найщасливіших людей”. Журналіст і письменник з Британії Майкл Бут розповідає про невідому широкому колу сторону життя задоволених мешканців Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії, Швеції. Вони живуть з відчуттям щастя, радості та гармонії. Книга добре структурована, кожній країні присвячено окремий розділ. Ця книга тих, хто захоплюється хюґе й лаґом, які вважаються синонімом комфорту, затишку та насолоди.

 3. Дизайн-мислення. Спроектуй своє життя. Автори Білл Барнет і Дейв Еванс пропонують поглянути на власне майбутнє очима дизайнера і самостійно створити його проєкт. Як відшукати свій шлях у житті? Для цього необхідно навчитися правильно ставити собі питання, відповіді на які втілювати у життя. Тобто, дизайн-мислення є технікою з пошуку різноманітних неординарних рішень та їх практичне застосування у життєвих сферах.

 4. Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків. Письменник, професор філософії Вільям Б. Ірвін демонструє як бути щасливим і покращити якість свого життя, застосовуючи стоїцизм. Автором пропонуються практичні техніки стоїків, які допомагають відпустити минуле, позбутися тривожності та зосереджуватися тільки на тих речах і подіях, на які можна вплинути.

 5. Книга настроїв. Як я приборкала негативні емоції та повернула собі радість життя. Книга Лорен Мартін написана в жанрі нон-фікшн. Що робить людей щасливими? Авторка ретельно досліджує чинники, які провокують виникнення емоційних гойдалок й описує методи їх приборкання. Цільова аудиторія — жінки. Рекомендуємо мати книгу у своїй бібліотеці як інструкцію до самопізнання та контролю над поганим настроєм.

 6. Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрій”. Автор Шей Тоні розповідає про свій життєвий шлях, починаючи з дитинства і до моменту успіху компанії. На своєму прикладі він показує як важливо поважати кожну людину, попри її статус. Книга про щастя, вміння дружити, любити, довіряти та цінувати кожну хвилину свого життя, наповнюючи його змістом.

 7. Проект щастя”. Чудова книжка Рубін Ґретхен про те, як за рік стати більш щасливим. Спираючись на наукові дослідження, авторка розробила план з практичними порадами, виконуючи які можна стати впевненим в собі, здобути підтримку людей, наблизитися до своєї мрії та стати по-справжньому щасливим.

Всі ці роботи можна недорого придбати у нашій книгарні. кращі книги про щастя

Купити книги в Sens з доставкою 

Замовити дешево книги про сенс життя можна в нашому магазині Sens. Також в асортименті можна знайти цікаві історичні твори, книги з філософії, психології, для саморозвитку та інші. Для ознайомлення з ціною, описом та іншими характеристиками видань необхідно перейти в каталог та вибрати відповідну книгу. Мешканців та гостей Києва запрошуємо почитати книги в нашій затишній книгарні-кав’ярні. Доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України відбувається Новою поштою. Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами компанії-перевізника.