Ілюстровані книги — це вид видавничої продукції, що охоплює тексти, які супроводжуються різноманітними зображеннями. Вони можуть бути представлені в різних форматах, таких як дитячі книги з барвистими малюнками, науково-популярні видання з фотографіями, графічні романи та комікси, художні книги з художніми розписами та багато іншого. Для тих, хто книги колекціонує, вони стануть прикрасою на книжкових полицях у домашній бібліотеці. 

Ілюстровані книги: переваги

Книги з яскравими ілюстраціями мають безліч переваг:

  • Можна читати та роздивлятися ілюстрації, уявляючи ситуацію та персонажів, про які написано в тексті;

  • зображення може доповнювати або пояснювати текст, роблячи його більш зрозумілим та доступним;

  • дитячі казки з ілюстраціями можуть заохочувати дітей до читання. 

Безліч яскравих та цікавих малюнків роблять процес більш захоплюючим та емоційним.

Найкращі книги на подарунок з яскравими ілюстраціями

Книги з ілюстраціями — це справжній скарб для поціновувача літератури. Подарункові ілюстровані книги є чудовим подарунком друзям-колекціонерам. Пропонуємо ознайомитися з найкращими книгами за відгуками наших читачів, які можна доволі дешево купити в нашому інтернет-магазині.

  1. Ukrainer. Країна зсередини”. Автор український письменник, телеведучий, журналіст Богдан Логвиненко. Книгу було номіновано на гран-прі «BookForum Best Book Award-2019». На конкурсі вона отримала дві відзнаки. Це книга, яка розповідає про різноманітні аспекти України, відображаючи країну зсередини (природу, історії, людей, традиції, ремесла тощо). Це не традиційний нарис або етнографічне дослідження, це власний документальний проєкт, який складається зі спогадів, розповідей та інтерв'ю з іншими людьми — мешканцями різних регіонів України, різних професій, вікових груп та національностей. Книга містить широкий огляд різних аспектів українського життя, дозволяючи читачам отримати багатогранне явлення про культуру та суспільство України. Родзинкою двох примірників книги стали QR-коди, за допомогою яких оживають реальні персонажі.

  2. Atlas Obscura. Найдивовижніші місця планети, Джошуа Фоер, Дилан Тюрас, Элла Мортон. Це не просто книга, не просто путівник — це щось значно більше. Сторінками даного видання дійсно можна подорожувати. Тут забрано 700 найцікавіших куточків світу. Дуже багато з них нетипові, непопулярні, а то й зовсім незвідані пересічними туристами. Це ідеальний варіант подарунка тим, хто обожнює подорожі. 

  3. Життя в кольорі”, Ребека Етвуд. А ця робота відомої й талановитої дизайнерки може замінити цілий Пінтерест. Це справжнє джерело натхнення для тих, хто будує дім, чи планує робити ремонт. Або ж просто любить розглядати красиві та стильні інтер'єри черпаючи з них натхнення для якихось власних проєктів. Також авторка пропонує дізнатися, як правильно поєднувати кольори й відтінки й взагалі, яке велике значення вони мають, та як по-різному можуть “заграти”. подарункові ілюстровані книги

  4. Гаррі Поттер і філософський камінь. Велике ілюстроване видання”, Дж. К. Ролінґ. Це перше ілюстроване видання, ілюстратором котрого виступив Джим Кей. Цю книгу вже назвали справжнім подарунком для прихильників Гаррі й нових читачів. Своє захоплення роботою Джима висловила й Джоан Роулінг, сказавши, що для неї це велика честь. 

  5. Тореадори з Васюківки Велике ілюстроване видання”, Всеволод Нестайко. Ну хто ж в дитинстві не читав цю неймовірну книгу. Це справжній дитячий бестселер, який складно перевершити. Тепер книга вийшла й в ілюстрованому вигляді. Автором ілюстрацій виступив Ростислав Попський. Це видання — найкращий подарунок як дітям, котрі з насолодою її переглядатимуть, так і дорослим, які точно згадають, що читали її у дитинстві й з радістю освіжать в пам'яті ці прекрасні часи. 

  6. Квідич крізь віки. Ілюстроване видання. Дж. К. Ролінґ. Робота точно сподобається фанатам чаклунського виду спорту. Цікавий сюжет з нотками гумору і просто неймовірні ілюстрації від Емілі Ґраветт нікого не залишать байдужими. 

В даному переліку ми намагалися підібрати книги як для дорослих читачів, так і для зовсім юних. А деякі, як от Гаррі Поттер, точно будуть цікавими різним віковим категоріям. 

Замовити книги недорого можна в інтернет-магазині Сенс

В нашій книгарні ви можете вибрати та замовити найкращі естетичні книги для себе та на подарунок. Жителів столиці запрошуємо до нашої книгарні-кав’ярні, де наживо можна оцінити формат книги та її оформлення, а також погортати сторінки. Обираючи книги на нашому сайті, ви можете ознайомитися з анотацією до неї, ціною та відгуками. Доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю та інші міста України здійснюється через Нову пошту. Вартість доставки оплачується покупцем згідно з тарифами компанії-перевізника.