Читання — це хобі багатьох жінок. Дехто тонами поглинає романтичну літературу, інші захоплюються фантастикою, а треті читають лише психологію та саморозвиток. Ідеально, якщо ви будете чергувати різні жанри. Це дозволить максимально розширити власний світогляд, а інколи й докорінно змінити життя та знайти своє призначення. Сьогодні книги які варто прочитати жінкам – це вже не Джейн Ейр, чи Завіяні вітром. Хоча без сумніву ці легендарні романи варті уваги. Сучасним жінкам корисною буде сучасна література. На щастя маємо дуже багато талановитих авторів, які безперервно пишуть та видають шедевр за шедевром.

книги які варто прочитати жінкамПопулярні книги для жінок, які мотивують та надихають

Почнемо з кількох робіт, які точно підійдуть тим, хто хоче щось змінити у своєму житті: характер, роботу, оточення тощо. Це найкращі книги для жінок, які саме шукають порцію мотивації та натхнення.

  1. Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху”, Маск Мей. Авторка веде профілі у соціальних мережах, де регулярно ділиться розумними, практичними та цінними порадами для жінок різного віку. У своїй книзі вона об’єднала безліч рекомендацій та настанов, які можуть круто змінити чиєсь життя. Мей вважає, що жити так, як хочеться можна у будь-якому віці й ситуації. Для цього потрібно лише мати план.
  2. Замахана жінка в розквіті літ. Як відкрити життя наново”, Това Лей. Це цікава книга для жінки, яка може спонукати до змін всіх тих представниць прекрасної статі, що просто замахалися. Втомилися від рутини, щоденних домашніх справ та тиску суспільства. В сюжеті авторка описує жінку, яка вирішила не чекати кращого періоду, а починати змінювати своє життя тут і зараз. Поступова реалізація давніх задумів та шалених мрій дала неймовірні результати.
  3. Покінчи з “хорошою дівчинкою”. Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили й творити наповнене життя”, автор Махо Мольфіно. Авторка книги — це відомий коуч та психологиня, яка допомагає жінкам позбутися ролі “хорошої дівчинки” та почати жити повноцінно. Книга дозволить забути про залежність від чужої думки та впливу суспільства.
  4. Жінки, які кохають до нестями”, Робін Норвуд. Кохання — це прекрасно допоки воно приносить щастя та задоволення. Але інколи жінки плутають хворобливу залежність з коханням. Психологи вважають це небезпечною хворобою. Чим швидше ви почнете одужувати, тим краще для вас.
  5. Місто дівчат”, Гілберт Елізабет. Це неймовірна книга про жіночу свободу та сексуальність. Про мистецтво вміти бути собою, про те, як здобути непохитну впевненість у своїй привабливості та унікальності. Також у сюжеті є чудова історія дружби та кохання. Події розвиваються у Нью-Йорку. 

Це своєрідний рейтинг книг, які для багатьох жінок стали настільними.

Цікаві та повчальні книги які варто прочитати кожній жінці

Тим хто не хоче нічого кардинально змінювати, можуть сподобатися просто цікаві книжки для жінок. Деякі з них містять корисну інформацію, деякі мають повчальні акценти, інші допоможуть просто розслабитися, посміятися та відпочити за чашкою гарячого чаю.популярні книги 2022

  1. “Матера вам не наймичка, або Чому діти це... Прекрасно”, Катя Бльостка. Чудова книга для тих хто любить талановитий гумор та “життєві” історія, які легко і невимушено написані. Авторка мама чотирьох дітей і її метою було зруйнувати міфи та стереотипи про материнство. По численних позитивних відгуках схоже їй це таки вдалося.
  2. “Кінчай! Твоє право на задоволення”, Лорі Мінц. Книга про те, чому так багато жінок не отримують оргазму. Науковиця Лорі Мінц провела дослідження в ході якого вияснила, що річ в оточенні, країні проживання та навіть мові. Також в книжці є окремий розділ для чоловіків
  3. “Чому француженки не гладшають. Приголомшливий вигляд без жодних дієт”, Гільяно Мірей. До списку книги для жінок які варто прочитати входить і ця талановита робота. Француженки не користуються ліфтами, француженки багато ходять пішки. Це лише 1% з усіх секретів, які відкриває автор. Книга стане дуже корисною для тих, хто виснажує себе дієтами, а позитивних результатів не спостерігає.
  4. “Жіночі справи. Про гармонію гормонів, секс і контрацепцію”, Сіліна Наталя. В цьому творі жінки знайдуть відповідь на безліч питань пов’язаних з жіночим здоров’ям. Це те, що точно варто прочитати як підліткам, так і жінкам поважного віку. Авторка обіцяє, що позбавить читачок маси комплексів та надуманих проблем.
  5. “Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати”, Євген Клопотенко. Чудовий екземпляр для тих, хто любить кулінарити, але немає фантазії щодня придумувати меню.

Це книги які має прочитати кожна жінка, яка турбується про своє ментальне та фізичне здоров’я, хоче розвиватися та покращувати якість власного життя.

Різноманітні книжки для жінок пропонує книгарня Sens

Всі ці книги та великий вибір інших ви можете знайти на сайті нашого інтернет-магазину. У нас можна замовити твори від різноманітних авторів та видавництв. Всі роботи зручно розділені за жанрами та категоріями. В описі кожної книги є коротка характеристика та актуальна ціна. Завітайте у нашу кав’ярню у Києві, щоб насолодитися читанням у приємній атмосфері, або замовляйте доставку книг у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне та інші міста України.