Сьогодні українці переживають складні часи. Проявляючи агресію, північний сусід намагається зламати наш дух, знищити нашу мову, культуру, історію, анексувати території. Але Україна є незалежною державою зі своїм славним і водночас трагічним минулим, а українці як були, так і залишаються незламними. Про це свідчить як художня, так історична література. Сучасна історія України є історією боротьби за право бути справжньою європейською державою у складі Європейського союзу.сучасна історія України

Книги про Україну які варто прочитати: сім талановитих робіт

Історія нашої держави настільки різноманітна, наповнена великою кількістю подій та настільки сповнена розбіжностей, що вивчати її можна досить довго. Ми вирішили зібрати для вас підбірку захопливих книг про Україну: її велич, красу та мужність народу. Історія сучасної України книги, які повинен прочитати кожен українець.

Нотатки з кухні “переписування” історії

Володимир В’ятрович у своїй неймовірно крутій книзі розповідає про жахливі методи радянської влади по знищенню самоідентифікації українців, діяльність української повстанської армії та організації українських націоналістів, способи нав'язування українцям «вигідної» історії. Автор торкається тем Голодомору, депортації українців, розхитування радянською владою взаємовідносин України та Польщі. Книга Володимира В’ятровича входить в топ книжок про сучасну Україну.

Я і Конституція

Читаючи книги про сучасну Україну, обов’язково прочитайте і примірник української правозахисниці, адвокатки та письменниці Лариси Денисенко. Ця книга розрахована на підлітків до 14 років, але вона також буде досить цікавою й дорослим. Автор книги у простий спосіб розповідає про права та обов’язки кожного з нас, про наші закони та їх механізм дії, про рівність та повагу один до одного.

Скоропадський і Крим. Від протистояння до приєднання Сергій Громенко

Книга написана кримчанином та кандидатом історичних наук, який довго досліджував історію півострова. Робота буде цікава всім, хто хоче знати все про кримсько-українські відносини й звісно ж мати обґрунтовану відповідь на питання: “Чий Крим?”

Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз Революції Гідності

Український активіст Михайло Винницький детально в хронологічному порядку висвітлив події, які відбувалися в Україні в період з кінця 2013 р. до 2018 р. Автор брав безпосередню активну участь в історичних подіях, аналізував їх у своєму блозі та постійно коментував англомовні ЗМІ.

Загублений острів

Відома журналістка Наталя Гуменюк розповідає про справжні історії з життя людей в Криму в період з 2014 р. до 2019 р. Які зміни відбулися на анексованому півострові, як побудували своє життя в умовах окупації пенсіонери, громадські активісти, військові, підприємці, кримські татари та інші.

77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни

Українські репортери видання Reporters видали книгу з репортажами, які були написані у 2022 році (з 23 лютого до 9 травня). В книзі відверто описано історії звичайних людей, їхні страх, біль, відчай і надію. Ця книга здобула популярність за відверте зображення ключових подій в перші три місяці з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, учасниками яких були волонтери, військові, та люди, які були в окупації.

Ukraїner. Країна зсередини

Автором книги є український письменник, журналіст та телеведучий Богдан Логвиненко. У своїй книзі він зміг показати читачеві наскільки різноманітна Україна своєю природою, людьми та історіями. Як відновлюються давні, майже забуті, ремесла та традиції. Книга складається з двох примірників та класифікується, як художня. книги про Україну які варто прочитати

Дана робота унікальна ще й завдяки тому, що вона містить велику кількість:

  • Дивовижних фактів;

  • розповідей людей та фотографій, які демонструють автентичність нашої країни та її велич;

  • основною фішкою видання є наявність QR-кодів, завдяки яким історії та ілюстрації оживають. 

Книга буде чудовим подарунком для мандрівників та друзів з інших країн. 

Все це цікаві книги про Україну, якими варто пишатися. Вони стануть відмінним доповненням до будь-якої домашньої бібліотеки. 

Де замовити книги про сучасну історію України?

Новітня історія України книга, яка повинна бути настільною у кожного українця! Купити літературу з рейтингу, зазначеного вище, пропонуємо в нашому інтернет-магазині «Сенс». Крім того, у нас ви можете замовити книги різних авторів, жанрів, видавництв та для різних вікових категорій. З вибором вам допоможуть наші менеджери, які проконсультують по будь-якому питанню. Також запрошуємо вас відвідати нашу затишну книгарню-кав’ярню, яка знаходиться в м. Київ. У нас ви зможете насолодитися читанням улюбленої книги за філіжанкою смачної кави та поспілкуватися з однодумцями. Можлива доставка у Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, та інші міста України.