Як перестати боятися їжі й почати нормально з нею жити?

Запрошуємо на презентацію книги Ольги Дорош «Що і скільки їсти. Книга, яка надихне на здорові звички» — розмову про харчування, яке можна вибудувати без заборон і постійного контролю.

Ольга Дорош — фізіологиня, біологиня та консультантка зі здорового харчування — пояснює, як працює наше тіло і як будувати раціон без складних схем. 

У центрі розмови — розуміння: що саме ви їсте, навіщо це організму і як це впливає на самопочуття. Під час зустрічі обговоримо питання, які цікавлять найбільше:

— як сформувати збалансований раціон без дієт
— чи є «заборонені» продукти
— як перестати переїдати й не впадати в обмеження
— як отримувати задоволення від їжі без відчуття провини

Модераторка зустрічі Роксолана Гарасимів — консультантка з харчування дітей та дорослих, харчовий терапевт із міжнародною сертифікацією в підході Responsive Feeding Therapy.

Зустрінемось 22 квітня о 18:30 у книгарні «Сенс» на Промприладі (вул. Української Перемоги, 23). 
Вхід вільний, книгу можна буде придбати на події.